Sarmsteroidpowder.com SARM Steroid Tozu , Steroid Tozu, Peptit Tedarikçisi, SARM Tozu Üreticisi satın

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

En Popüler 5 Steroid İstifleme Ve Döngüleri

Sertifika
iyi kalite Peptit Büyüme Hormonu satış için
Müşteri yorumları
Sana inanıyorum ve hediye teklifini takdir ediyorum. Sen gerçekten benim arkadaşım ve güven veren tedarikçisin, işte bir sonraki siparişim.

—— ABD'den Sammy

Sizi ziyaret etmek ve evinizi, işlerinizi nasıl iyi yürüttüğünüzü ve harika bir ürün sunduğunuzu görmek istiyorum.

—— İngiltere'den Rabey

Birkaç ay boyunca adamla temas ettikten sonra, benim kadar dürüst olduğunu düşünüyorum. Hah!

—— Polonya'dan George

Bildiği her şeyi yanıtlıyor ve kafam karıştığında bana yapabileceği her konuda yardımcı oluyor.

—— Hollanda çıkışlı Pavel

Siparişi takip ederken, benden daha fazla parselimle ilgileniyor. İkimiz de küçük kazançlar ve kayıplar umurumda değil.

—— Brezilya'dan Robson

Tamam, hızlı cevap ve mükemmel müşteri hizmetleri için teşekkür ederim.

—— Rusya'dan Nicholas

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
En Popüler 5 Steroid İstifleme Ve Döngüleri

En Popüler 5 Steroid Yığınları ve Çevrimleri

1. Başlangıç ​​Döngüsü (Test / Deca)

Testoteron-Enanthate: 500mg Hafta 1-12
Deca Durabolan: 200mg Hafta 1-12

Bu benim ilk kez kullananlar için önerilen yığımdır. Deca / Test combo, en az yan etkiyle mükemmel kazançlar sağlayacak denenmiş ve gerçek bir yığın. Ek olarak, yavaş salınan bileşikler daha az enjeksiyon gerektirir, bu yeni başlayanlar için her zaman başlamak için iyi bir yerdir. Özellikle gelecekteki çevrimler için değiştirilebilen bir taban yığını olarak inanılmaz popüler.

Potansiyel Yan Etkiler Ve PCT (Döngü Sonrası Tedavi)

Jinekomasti, su tutma, yüksek tansiyon ve yüksek kolesterol bu döngünün potansiyel yan etkileridir. Her gün 10mg nolvadex, döngüdeyken sahip olduğunuz semptomlarla mücadele etmek için kullanılabilir.

PCT'niz, hormonların sisteminizi temizlemesine izin vermek için 2 hafta kapalı döngüsünden oluşur. Normal testoerone üretiminin yeniden kurulmasına yardımcı olmak için nolvadex'i 3 hafta boyunca almalısınız. 2 hafta boyunca her gün 40mg ve üçüncü hafta için 20mg Nolvadex.

2. Kickstart Acemi Döngüsü (Test / Deca / Dbol)

Testoteron-Enanthate: 500mg Hafta 1-12
Deca Durabolan: 200mg Hafta 1-12
Dianabol: günde 25mg Hafta 1-6

Bu, yeni başlayanlar döngüsünün üstünde, Dianabol'un yığına eklenmesiyle aynı. Dianabol, oral formda alınabilen hızlı çalışan bir steroiddir ve döngü başlangıcında (genellikle önden yükleme olarak adlandırılır) kas ve güçte büyük kazançlar sağlar.

Potansiyel Yan Etkiler ve PCT

Jinekomasti, su tutma, yüksek tansiyon ve yüksek kolesterol bu döngünün potansiyel yan etkileridir. Her gün 10mg nolvadex, döngüdeyken sahip olduğunuz semptomlarla mücadele etmek için kullanılabilir. Ayrıca, herhangi bir oral karaciğer üzerinde toksik bir etkiye sahip olacağından dianabol ile birlikte bir karaciğer takviyesi veya destek maddesi alınmalı ve kullanımı 6 haftadan daha uzun olmamalıdır.

PCT'niz, hormonların sisteminizi temizlemesine izin vermek için 2 hafta kapalı döngüsünden oluşur. Normal testosteron üretimini yeniden kurmak için 3 hafta boyunca nolvadex almalısınız. 2 hafta boyunca her gün 40mg ve üçüncü hafta için 20mg Nolvadex.

3. Klasik Kesim (Test / Tren / Winstrol)

Testoteron-Propiyonat 100mg EOD 1-12
Trenbolone-Asetat 75mg EOD 1-12
Winstrol 50 / günlük 7-12

Bu en popüler kesim çevrimidir. Nedeni oldukça basit, işe yarıyor ve iyi çalışıyor. Diyetiniz, bu yığınla kazanacağınız başarı miktarını belirleyecektir, zayıf bir diyet yine de sonuç alacaktır, ancak mükemmel bir diyet sizi bir tanrı gibi görmeye başlatacaktır. Önemli olarak, bu yığın aynı zamanda kalori eksikliği olan (yağ kaybı) diyetlerde gücün korunmasına yardımcı olacaktır.

Hongxi SARM Steroid Tozu tarafından düzenlendi . Tüm hakları Saklıdır.

Herhangi bir sorunuz varsa, servis elemanımızla iletişime geçin, size zamanında geri döneceğiz.

Potansiyel Yan Etkiler ve PCT

Tren güçlü bir hormondur, bu nedenle ters etkiler hissederseniz dozajınızı 50 mg'a düşürebilirsiniz. Kendinizi östrojen oluşumuna karşı korumak için bu istifle her gün 0,5 mg veya arimidex almalısınız.

PCT'niz döngüden hemen sonra başlamalıdır. 10 gün boyunca günlük 500 ug HCG alın. Döngünüzden bir hafta sonra HCG'ye ek olarak Clomid kullanmaya başlamalısınız. Yumruk 2 hafta boyunca 150mg / gün, 3. hafta için 100mg / gün ve 4. haftada 50mg / gün'e düşürün.

4. Pooh Winnie (Test / Winstrol)

Testoteron-Enanthate: 500mg Hafta 1-12
Winstrol: Günlük 50mg Hafta 7-12

Test döngüsünün bir başka popüler varyasyonu, Winstrol'ü döngünün arka ucuna eklemektir. Winstrol, atletik performans ve vücut geliştiriciler tarafından sık sık sporcuların güçlerini korumak için yarışma hazırlık ve diyet için kullandıkları kesilmiş bir fiziği arayanlar için popüler bir steroiddir. Testle istifleme, vücudunuzun Winny'nin kısa yarı ömrü nedeniyle normal altı hormonal seviyelerden kaçındığı anlamına gelir.

Potansiyel Yan Etkiler ve PCT

Eğer Winstrol'ü ağız yoluyla alıyorsanız, karaciğerinizi korumaya yardımcı olmak için bazı karaciğer temizleyicileri alın. Her ikisi de döngü sırasında alınması gereken eklemlerdeki kollajen kaybına karşı korunmaya yardımcı olması için biraz balık yağı da öneririm.

PCT'niz, hormonların sisteminizi temizlemesine izin vermek için 2 hafta kapalı döngüsünden oluşur. Normal testosteron üretimini yeniden kurmak için 3 hafta boyunca nolvadex almalısınız. 2 hafta boyunca her gün 40mg ve üçüncü hafta için 20mg Nolvadex.

5. Yalnız Döngüler

Sonuncusu, ama hiçbir şekilde en az popüler olan döngü, bağımsız döngüdür. Maliyet ve yan etkileri gözlemleme ve test etme yeteneği nedeniyle, tek steroid sadece döngüleri giderek daha popülerdir. En popüler olanlardan bazıları:

Ölçek

Sadece bir test döngüsü çok popülerdir çünkü steroidlere gelince alacağı kadar güvenlidir. Çoğu kişi, yalnızca bir test döngüsüyle ve yönetimi de kolay olan iyi kazançlar rapor eder. 500 / mg hafta 8-12 hafta için iyi bir başlangıç ​​noktasıdır, ancak sayı hedeflerinize ve deneyimlerinize göre değişebilir. Herhangi bir aromatizasyon etkisi olması durumunda elinizde biraz arimidex bulundurun, daha sonra döngüsünden sonra sisteminizi temizlemek ve bir PCT'ye nolvadex ile başlamak için 2 hafta izin verin. 2 hafta boyunca her gün 40mg ve üçüncü hafta için 20mg Nolvadex

Sustanon

Mükemmel şişirme özelliklerine sahip olan bir diğer popüler döngü, 10 yıl önce tüm öfkesiydi. Bu günlerde popüler olmasa da, döngünün etkileri hala etkileyici olsa da, 8-12 hafta boyunca haftada 500 / mg alarak gözle görülür büyüklük artışı sağlamalıdır. Sustanon, dört testosteron bileşiğinin bir birleşimi olduğu için yan etkiler ve PCT, sadece bir test döngüsü ile aynıdır.

Tren

Sadece tren döngüleri, diğer steroidlerin aromatizasyon yan etkilerinden kaçınmak isteyenler ve kesmek isteyenler tarafından kullanılır. Yağ yakma, kuvveti muhafaza etme ve aromatizasyondan kaçınma kabiliyeti ile tamamıyla en popüler çevrim mi olmalı? Ne yazık ki bir dezavantajı var, sadece tren döngüleri genellikle kötü uyku, düşük libido ve artan saldırganlık (diğer konular arasında) ile karşı karşıya kalır ancak 6-8 hafta boyunca 300 mg / hafta, semptomlarınızı yakından izlerseniz size şaşırtıcı sonuçlar verecektir. Çok güçlü olduğu için, iyi bir PCT, 10 gün boyunca 1000 u HCG, 5 hafta boyunca her gün 20 / mg Nolva ve 3 hafta boyunca 50 / mg Clomid içermelidir.

Bu yığınların hepsinin çok basit olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Bunun nedeni, kullanıcıların% 95'i için harika sonuçlar görmek için fazlasıyla yeterli olacağıdır. Bu döngülerden herhangi birini izlemeye karar verirseniz, beraberinde gelen PCT programlarına dikkat edin. Tembellik ve cehalet, bedeninizi mahvetmek için mazeret değildir.

Pub Zaman : 2019-06-28 16:07:30 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hongxi International Pharmaceutical Co., Ltd.

İlgili kişi: Bill

Faks: 86-13143388183

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)