Sarmsteroidpowder.com SARM Steroid Tozu , Steroid Tozu, Peptit Tedarikçisi, SARM Tozu Üreticisi satın

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerKas Büyüme Peptitleri

191AA HGH İnsan Büyüme Hormonu

Sertifika
iyi kalite Peptit Büyüme Hormonu satış için
Müşteri yorumları
Sana inanıyorum ve hediye teklifini takdir ediyorum. Sen gerçekten benim arkadaşım ve güven veren tedarikçisin, işte bir sonraki siparişim.

—— ABD'den Sammy

Sizi ziyaret etmek ve evinizi, işlerinizi nasıl iyi yürüttüğünüzü ve harika bir ürün sunduğunuzu görmek istiyorum.

—— İngiltere'den Rabey

Birkaç ay boyunca adamla temas ettikten sonra, benim kadar dürüst olduğunu düşünüyorum. Hah!

—— Polonya'dan George

Bildiği her şeyi yanıtlıyor ve kafam karıştığında bana yapabileceği her konuda yardımcı oluyor.

—— Hollanda çıkışlı Pavel

Siparişi takip ederken, benden daha fazla parselimle ilgileniyor. İkimiz de küçük kazançlar ve kayıplar umurumda değil.

—— Brezilya'dan Robson

Tamam, hızlı cevap ve mükemmel müşteri hizmetleri için teşekkür ederim.

—— Rusya'dan Nicholas

Ben sohbet şimdi

191AA HGH İnsan Büyüme Hormonu

Çin 191AA HGH İnsan Büyüme Hormonu Tedarikçi

Büyük resim :  191AA HGH İnsan Büyüme Hormonu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HongxiPharm
Sertifika: SGS/GMP/LAB
Model numarası: Somatropin / HGH 10iu / flakon

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 şişe
Fiyat: 1 USD. according to quantity .
Ambalaj bilgileri: müşterinin talebine göre gizli / gizli / veya folyo çanta. DHL tarafından, UPS, TNT, FEDEX, EMS, E-
Teslim süresi: 4-7 iş günü.
Ödeme koşulları: Bitcoin, Western Union, MoneyGram, T / T, paypal, nakit
Yetenek temini: Toplu hisse senetleri.
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

Somatropin (İnsan Büyüme Hormonu) R-HGH

Ürün adı somatropin
Ayrıca şöyle bilinir 191AA HGH, İnsan Büyüme Hormonu , R-HGH
Görünüm Steril Filtreli Beyaz liyofilize (dondurularak kurutulmuş) toz
Standart İlaç / Araştırma Kullanımı
Paketleme 10iu / Şişe, Mavi / Altın Kapaklar
Tedarik formu Şişelerde Liyofilize Toz

Somatropin, sentetik olarak oluşturulmuş İnsan Büyüme Hormonunun (HGH) herhangi bir şeklidir. Sentetik HGH, insan vücudu tarafından doğal olarak üretilen Büyüme Hormonu'nun (GH) insan yapımı bir versiyonudur. Bu, vücudumuzun ürettiği en değerli ve önemli hormonlardan biridir ve belki de piyasadaki en çok aranan sentetik hormondur.

Önemli Not: Somatropin (HGH) bir anabolik steroid değildir. Haber raporlarında ayrıca bir anabolik steroid olarak da adlandırılır, ancak herhangi bir biçimde veya biçimde bir anabolik steroid değildir.

Somatropin Fonksiyonları ve Özellikleri

HGH, hipofiz bezinin ürettiği protein bazlı bir hormondur. Bu, yetişkinlikte çok düşük miktarlarda olmasına rağmen, cinsiyet veya yaşa bakmaksızın tüm insanlar tarafından üretilen bir hormondur. Bu, tüm insan vücudunu etkileyen bir hormondur ve refahımız, sağlığımız ve nasıl işlediğimiz için esastır. Somatropin bu doğal olarak üretilen hormonun sadece sentetik bir versiyonudur.

Somatropin (HGH) kaslarımızdaki, kemiklerimizdeki ve yağ dokumuzdaki hücrelere bir sinyal göndererek çalışır. Bu sinyal kas büyümesini arttırır ve yağ kaybını etkiler. Hormonun işlevleri ayrıca glukoneogenezi arttırır ve insülin direncini arttırır, böylece insüline karşı hassasiyet azalır. Bütün bunlar, yağ kaybının artmasıyla sonuçlanır.

Piyasada sayısız Somatropin çeşidi vardır veya “sözde” Somatropin demeliyiz. Pek çok değişken ve parça var ama bunlar Somatropin değil. Sadece doğal olarak üretilen GH ile aynı olan 191 amino asit sekansı gerçek Somatropin olarak etiketlenebilir. Etkili olsa bile, herhangi bir değişiklik Somatropin değildir.

Önemli Not: Somatropin sadece kas ve yağları etkilemekle kalmaz, aynı zamanda etkiler kemik ve organlara ve insan vücudunun hemen hemen tüm alanlarına gider.

Somatropinin Etkileri

Somatropin'in etkileri çok çeşitli alanları kapsar ve insan vücudunun tamamında çarpıcı gelişmelere yol açabilir. Bu, yetişkinlerde tıbbi ortamlarda hipofiz cüceliği veya GH eksikliğini tedavi etmek için en yaygın olarak kullanılan, çok çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkabilecek bir bileşiktir. Ayrıca HIV ve AIDS tedavisinde, yanık mağdurlarında, kısa bağırsak sendromunda ve Prader-Willi sendromunda kullanılır. Ancak son yıllarda en yaygın kullanım nedeni (tıbbi olarak) yaşlanma karşıtı hale gelmiştir. Yaşlanma karşıtı kullanım dünya çapında yaygındır, ancak ABD dışında çok daha yaygındır İlaç çok pahalıdır (ABD’de oldukça ağırdır) ve yasalar ABD’de yaşlanma karşıtı uygulamaları biraz zorlaştırmaktadır.

Sporcu için, Somatropin, genellikle tek başına kullanılan olmasa da, oldukça faydalı bir bileşiktir. Yalnız kullanıldığında birincil fayda yaşlanma karşıtıdır ve çoğu sporcu daha fazlasını aramaktadır. Bu bir anabolik hormondur, ancak önemli bir büyümeyi teşvik ettiği için iyi bilinmemektedir. Ancak, anabolik steroidlerle birleştirildiğinde sonuçlar inanılmaz olabilir. Somatropin ve anabolik steroidlerin birbirleriyle çok iyi çalıştığı görülmektedir. Tek başına bir steroid alabilir ve aynı dozda Somatropin ile birlikte alabilirsiniz ve Somatropin içeren döngü her zaman üstün sonuçlar verecektir.

Sporcu için Somatropin'in en iyi özelliklerinden biri, toparlanmayı destekleyebilmesidir. Kurtarma, ilerleme kaydedildiğinde yapılır ve onsuz ilerleme olmaz. İyileşme sürecinde daha fazla gelişme gösterebilmemiz, ilerlememizin artması anlamına gelir. Bu tek başına ve diğer hormonlar olmadan çok faydalı olabilir, ancak anlaşılması gereken şeyler var. Bu tür faydaların gerçekten yararlı olması aylar ve aylar alır. Somatropin'i birkaç hafta boyunca kullanamazsınız ve fayda elde etmeyi beklersiniz. Ve iyileşme peşinde olduğunuz tek yararsa (gerçekten değerli) çünkü kitle ve güç kadar “görsel” değildir, bazıları çok çabuk sinirlenir.

Somatropinin bir başka önemli etkisi de metabolizma üzerindeki etkisidir. Vücut geliştirmeci için bu son derece önemlidir. Sezon dışı Somatropin kullanımı, büyüme döneminde daha az yağ kazanılmasını sağlayacaktır. Birey çok daha yüksek oranda yağ yakacağı, çok daha fazla kas dokusunu koruyacağı ve bu eğitim süresi boyunca çok daha yüksek frekanslarda meydana gelen yaralanmalardan koruyacağı için yarışma hazırlığı için tasarlanan bir kesim döngüsü sırasında daha da değerli hale gelir.

Somatropin'in yararsız etkileri orada bitmiyor. HGH doğrudan doğal olarak üretilen başka bir hormon olan İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü-1 (IGF-1) ile ilgilidir ve ilişkilidir. Bu, insan vücudundaki hemen hemen her hücreyi etkileyen başka bir hormon, iyileşme ve bedensel işlev için gereklidir. HGH seviyelerindeki artış vücuttaki IGF-1 seviyelerini yükseltir.

Önemli Not: IGF-1, HGH'nin etkilerine karşı bir düşman olabilir. Bu, bazı durumlarda eksojen GH ile takviye eden kişiye zarar veren eksojen IGF-1'in kullanımını sağlayabilir.

Genel olarak, ve Somatropin’in neden “Gençlik Çeşmesi” olarak adlandırıldığını görmek zor değil. Bu, yaşlanmayı önleyecek bir şey değil, ama kesinlikle etkileri yavaşlatacak. Herhangi bir yetişkinin Somatropin kullanımından faydalanmaması neredeyse imkansızdır. Atletizm, vücut geliştirme veya yaşlanma karşıtı amaçlar için ve erkek veya kadın olsun, Somatropin'in etkileri şunları içerir:

Azalan Vücut Yağı

· Uygun Vücut Yağ Düzeylerini Korumak İçin Geliştirilmiş Yetenek

Daha Sert Bir Fizik

Gelişmiş Metabolik Hız

Geliştirilmiş İyilik Anlayışı

Sağlıklı cilt

Geliştirilmiş Uyku Kalıpları

Artan Kemik Gücü

Artan Enerji

Artan Eklem Gücü

Artan Yağsız Doku Büyümesi

Artan Fiziksel Kurtarma Hızı

Artan Tendon Gücü

Bu sadece bahşiş buzdağının Somatropin'e gelmesi durumunda, yukarıdaki listenin gösterdiğinden daha fazlasını sağlayabiliyorsa bahşiş. Ancak tek başına yukarıdaki liste size bu hormonun ne kadar değerli olduğu konusunda çok iyi bir fikir vermelidir.

Somatropinin Yan Etkileri

Somatropin, herkesin kullanabileceği en cana yakın hormonlardan biridir. Somatropin kullanımının olası yan etkileri vardır, ancak yaygın değildir. Somatropinin yan etkileri en sık dozla ilişkilidir, yani çok fazla olumsuz etki olasılığı daha yüksek olabilir. Birey ilk kez Somatropin kullanmaya başladığında, bu aynı zamanda küçük yan etkilerin meydana geldiği bir zaman olabilir, ancak normalde vücut adapte olurlar.

Somatropinin en sık görülen yan etkisi su tutmadır. Bu en sık ayak bileklerinde ve el bileklerinde görülür. Bu normalde vücut alıştıktan sonra azalır, ancak yüksek dozlarda sorunlu olabilir. Baş ağrısı ve eklem rahatsızlığı da oldukça yaygın olabilir, ancak çoğu kullanıcının uygun kullanımı ile uzun vadeli bir sorunu olmamalıdır. Nadir olmasına rağmen, Somatropin kullanımının erken evrelerinde grip benzeri semptomlar mümkündür.

Somatropinin yan etkileri ayrıca su tutma şiddetli olduğunda karpal tünel sendromunu içerebilir. Bu, performans geliştirme seviyesi dozlarında en yaygın olanıdır. Tiroid üretiminde bir eksiklik, özellikle performans seviyesi dozlarında da mümkündür. Bu bir sorunsa, daha iyi Cytomel (T3) olarak bilinen Liothyronine Sodyum kullanımıyla giderilebilir. Diğer olası, ancak nadir görülen yan etkiler, bulantı, baş dönmesi, solunum yolu enfeksiyonu ve cildin uyuşmasıdır.

Somatropin'in en ciddi yan etkileri suistimal etrafında döner ve oldukça sorunlu olabilir. Uzun süreli yüksek doz kullanımıyla ellerin ve ayakların, çene çizgisinin ve hatta iç organların büyümesi oluşabilir. Somatropin gerçek bir fayda için uzun süreli (süresiz olarak) kullanılabilir ve kullanılmalıdır, ancak bu sorunlardan kaçınmak için uygun dozlarda sorumlu bir şekilde kullanılmalıdır. Kısa süreli Tip 2 diyabet, hormonun kan şekeri üzerindeki etkisinden dolayı da mümkündür. Diyet ayarlamaları yapılması gerekebilir.

Somatropinin nihai olası yan etkisi enjekte edilen alandaki tahriştir. Kaşıntılı bir his veya enjeksiyon bölgesinde küçük topaklar olabilir. Dönen enjeksiyon bölgeleri önemlidir. Vücudun belirli bölgelerinin diğerlerinden daha iyi tepki verdiğini görebilirsiniz.

Somatropin İdaresi

Somatropin enjekte edilebilir bir hormondur ve intramüsküler (İM) veya deri altından (SubQ) uygulanabilir. Hormonun işlevi, enjekte edilen alana bağlı olarak değişecektir, ancak hem IM hem de SubQ'nun avantajları vardır:

· SubQ: Biyoyararlanım yaklaşık% 75 - Yarı ömür yaklaşık 3.8 saat

· IM Biyoyararlanımı yaklaşık% 63'tür - Yarı ömrü yaklaşık 4.9 saattir

Önemli Not: Enjeksiyon türü, IM veya SubQ'dan bağımsız olarak, IGF-1 üretimindeki artış 24 saatten fazla sürecektir.

Tıbbi kullanım için erkek Somatropin dozları günlük aralıkta 1-3iu'ya düşer. 4iu bazen reçete edilecektir, ancak yaygın değildir. Dişi Somatropin kullanımı için, dozlar normal olarak günlük aralıkta 1-2iu'ya düşer. Bazı durumlarda, yaşlanma karşıtı planlarda dozlar günde 1 Iu'dan biraz az olabilir.

Sporcu için dozlar biraz değişebilir. Günde 2-4iu, iyileşme ve yağ kaybı için çok faydalı olabilir. Sezon dışı dönemde bu dozda kullanılsa bile, anabolik steroidlerle sağlanan sinerji belirgin şekilde yüksek olacaktır. Dişiler aynı faydaları günlük aralıkta 1-2ui alabilir.

Gerçek büyümenin mevsimsel döngüleri olması için 6-8ius normalde standarttır ancak uzun vadede kullanılmalıdır. Daha çok hardcore çevrelerinde kullanılır; Günde 10iu ötesindeki dozlar nadir değildir, ancak yan etki riskini büyük ölçüde arttırır. Daha büyük anabolik bir doz isteyen dişiler normalde günde 3-4iu hormonu dozlayacaktır.

Dozdan bağımsız olarak, Somatropin hızlı bir şekilde sonuç veya önemli faydalar sağlayacak bir şey değildir. Kullanım uzun vadeli olmalıdır. Hormonun faydalı bir şekilde kullanılabileceği en kısa süre, yağ kaybını ve iyileşmeyi teşvik etmek için 16 ila 12 hafta daha faydalı olur. Güçlü bir anabolik etki için, altı ay kullanım gerekecektir. Yaşlanma karşıtı amaçlarla kullanılırsa, kullanım muhtemelen ömür boyu sürecek, süresiz olacaktır.

Somatropin Yorumları

Genel faydalar açısından Somatropin ellerinizi alacağınız en değerli hormonlardan biridir. Bu, tıbbi olarak performans geliştirme amacıyla kullanıldığında da geçerli olabilir ve olacaktır. Dezavantajı kaliteli bir ürün bulma meselesidir ve birçoğu bunu yapmaz, ancak bu normalde gerekli ödevleri yapmaktan kaynaklanır.

Tıbbi kullanım amacıyla, Somatropin gerçekten paha biçilmezdir. Hormonun yararları gittikçe daha fazla keşfedildikçe genişlemeye devam ediyor. Maalesef, ABD’de, yasa koyucular mevcut bulgulara rağmen araştırmaları çok zorlaştırdıklarından, bunun çoğu göz ardı edilmeye devam ediyor.

Sporcu için ve bu steroid kullanıcıları ile ağır şekilde ilgilidir, Somatropin bazen kötü bir isim alır. Bunun nedeni, hormonun yamuk veya yanlış anlaşılması, nasıl kullanılması ya da gerçekte neyin fayda olduğunu tanımlamasıdır. Metabolizma ve toparlanma üzerindeki etkiler bu hormonu olağanüstü ve performansa dayalı herhangi bir plana dahil etmeye değer kılar. Doğru kullanımdan faydalanmamak neredeyse imkansızdır. Belki daha da önemlisi, Somatropin kullanımıyla ortaya çıkan faydalar uzun sürüyor. Anabolik steroidlerle elde edilen kazanımları asması zordur; Aslında, kullanımın sona ermesi üzerine hepsini tutmak imkansızdır. Somatropin'de durum böyle değil.

Somatropin R-HGH İnsan Büyüme Hormonu 191AA HGH 10iu Mavi Kapaklar Hiçbir etiket Özelleştirilmiş marka

İletişim bilgileri
Hongxi International Pharmaceutical Co., Ltd.

İlgili kişi: Leo

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)