Sarmsteroidpowder.com SARM Steroid Tozu , Steroid Tozu, Peptit Tedarikçisi, SARM Tozu Üreticisi satın

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSarms ham toz

GW-501516 SARM'ler Toz Cardarine Tablet Hammadde Farmasötik GW1516 Bileşik

Sertifika
iyi kalite Peptit Büyüme Hormonu satış için
Müşteri yorumları
Sana inanıyorum ve hediye teklifini takdir ediyorum. Sen gerçekten benim arkadaşım ve güven veren tedarikçisin, işte bir sonraki siparişim.

—— ABD'den Sammy

Sizi ziyaret etmek ve evinizi, işlerinizi nasıl iyi yürüttüğünüzü ve harika bir ürün sunduğunuzu görmek istiyorum.

—— İngiltere'den Rabey

Birkaç ay boyunca adamla temas ettikten sonra, benim kadar dürüst olduğunu düşünüyorum. Hah!

—— Polonya'dan George

Bildiği her şeyi yanıtlıyor ve kafam karıştığında bana yapabileceği her konuda yardımcı oluyor.

—— Hollanda çıkışlı Pavel

Siparişi takip ederken, benden daha fazla parselimle ilgileniyor. İkimiz de küçük kazançlar ve kayıplar umurumda değil.

—— Brezilya'dan Robson

Tamam, hızlı cevap ve mükemmel müşteri hizmetleri için teşekkür ederim.

—— Rusya'dan Nicholas

Ben sohbet şimdi

GW-501516 SARM'ler Toz Cardarine Tablet Hammadde Farmasötik GW1516 Bileşik

Çin GW-501516 SARM'ler Toz Cardarine Tablet Hammadde Farmasötik GW1516 Bileşik Tedarikçi
GW-501516 SARM'ler Toz Cardarine Tablet Hammadde Farmasötik GW1516 Bileşik Tedarikçi GW-501516 SARM'ler Toz Cardarine Tablet Hammadde Farmasötik GW1516 Bileşik Tedarikçi

Büyük resim :  GW-501516 SARM'ler Toz Cardarine Tablet Hammadde Farmasötik GW1516 Bileşik

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HongxiPharm
Sertifika: SGS/GMP/LAB
Model numarası: % 99 Cardarine GW1516 Toz

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 gram
Fiyat: 1 USD. according to quantity .
Ambalaj bilgileri: müşterinin talebine göre gizli / gizli / veya folyo çanta. DHL tarafından, UPS, TNT, FEDEX, EMS, E-
Teslim süresi: 4-7 iş günü.
Ödeme koşulları: Bitcoin, Western Union, MoneyGram, T / T, paypal, nakit
Yetenek temini: Toplu hisse senetleri.
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

GW-501516 SARM'ler Toz Cardarine Tablet Hammadde Farmasötik GW1516 Bileşik

GW-501516, Cardarine, resmen PPAR reseptörü agonisti (PPAR-RA) GW501516 Yalın Kası Kütle Kazançları olarak sınıflandırılmış eşsiz bir ilaçtır. GW-501516 | Endurobol | Kardarin | GW1516 SARM'ler Toz Çin Üretici Fiyat Satış Kişileri.

GW-501516 (GW1516 veya Kardarin)

CAS: 317318-70-0
Moleküler formül: C21H18F3NO3S2
Moleküler ağırlık: 453.5
Kardarin Erime Noktası: 144.2-146.1 ℃

Ayrıca Kardarin olarak da bilinen GW-501516, resmen bir PPAR reseptörü agonisti (PPAR-RA) olarak sınıflandırılan eşsiz bir ilaçtır.

ENDUROBOL (GW-501516) nedir?

ENDUROBOL (GW501516 veya GSK-516), daha önce ilaç kullanımı için araştırılan bir PPARy reseptör agonistidir.
ENDUROBOL, yüksek afiniteye sahip seçici bir agonisttir ve çok güçlüdür. Laboratuardaki bu PPAR alıcısı üzerinde yapılan çeşitli çalışmalar, vücudun enerji için kullandığı çeşitli proteinleri düzenlediğini gösterir.
ENDUROBOL, obez olan veya metabolizmasındaki problemler nedeniyle diyabet öncesi belirtileri olan erkeklerde çeşitli sorunları azaltmaya ve hatta geri çevirmeye yardımcı olabilir.
GW-501516 kullanımı obeziteyi ve buna bağlı çeşitli koşulları azaltmak için uygun bir tedavi yöntemidir.

Kardarin GW-501516 İnceleme:

Şimdi hepimiz biliyoruz ki GW-501516, nihai güçlendirici ve nihai dayanıklılık güçlendirici olarak bilinir. En seçkin sporcular tarafından bile kullanılır ve size verebileceği enerji miktarına şaşıracaksınız. Bu size spor salonuna gittiğinizde daha fazla deneme şansı verir ve egzersizinizi yaptığınız yoğunluğu artırmak için bile çalışabilirsiniz. Daha önce hiç yapmadığınız gibi platoların her yerine götürebilirsiniz ve bu, istediğiniz sonuçları elde etmek için yapabileceğiniz her şeyi yaptığınızdan emin olmanın harika bir yoludur. Ayrıca GW-501516'nın size daha düşük bir toparlanma süresi verebileceğini ve yağın gerçekten erimiş olduğunu göreceksiniz. Katabolik değildir ve bu, kazancınızın tamamını sonradan tutacağınız anlamına gelir. İlk dozlardan sonra zayıf sonuçlar alabilirsiniz ve bu size her zaman en temiz enerjiyi sağlar. Başka bir deyişle, sizi teşvik etmeyecek, böylece endişeli olmayacaksınız ve çarpmayacaksınız. Bunu 12 hafta boyunca çalıştırabilir ve zaman geçtikçe daha iyi ve daha büyük sonuçlar elde edebilirsiniz. Bir diğer büyük avantaj, bunu hemen hemen her şeyle biriktirebilmeniz ve inanılmaz derecede çok yönlü olmasıdır. Kesiyor ve şişirirken kullanabilirsiniz ve ne yaptığınızdan bağımsız olarak sonuçlarınızı hızlandırmanıza yardımcı olacaktır. Elbette, ayrıca size yüksek düzeyde toksisite veya bastırma sağlamayacağını bilmek de önemlidir. PCT'yi çalıştırmanıza gerek kalmayacak ve bunlar birçok insanın ihtiyaç duydukları şey için almaya devam etmesinin sebeplerinden sadece birkaçı.

Cardarine GW-501516'nin Faydaları:

1. GW 501516 “nihai dayanıklılık arttırıcı” dır - Seçkin sporcular ve rakipler tarafından bir sebepten kullanılır.

2. Size çılgın enerji seviyeleri verir - böylece spor salonunda daha fazla zorlayabilir, yoğunluğunuzu artırabilir ve daha önce hiç olmadığı gibi platolara götürebilirsiniz.

3. En temiz enerjilerden birini sağlar. Bu bir uyarıcı değil, bu yüzden çarpmayacak veya hiç endişeli hissetmeyeceksiniz.

4. 12 hafta boyunca koşabilme yeteneği. Daha uzun ve daha iyi sonuçlar alacaksınız.

5. Toparlanma süresini azaltır - yani GW kullanırken hemen hemen her gün kaldırabileceğiniz anlamına gelir.

6. Hızla yağı eritir, ancak KATABOLİK YOKTUR. Bu, daha da zayıflarken tüm kazancınızı sürdüreceğiniz anlamına gelir.

7. Size genel bir sağlık ve iyilik duygusu verir. Üzerinde iken inanılmaz hissedeceksiniz.

8. Hiçbir yan etki, karaciğer toksisitesi veya baskılama bildirilmemiştir. PCT'ye de gerek yok.

9. Size anında ve göze çarpan sonuçlar verecektir: tam anlamıyla ilk dozda.

10. Çok yönlüdür - hemen hemen her şeyle istiflenebilir.

11. Kesme veya şişirme işlemi sırasında kullanılabilir. Cardarine ne yaparsanız yapın sonuçlarınızı hızlandıracak.

12. Obezite için olası tedavi denilen Cardarine, karbonhidratlar yerine enerji için yağ depoları kullanarak kilo vermenize izin verir.

Vücut Geliştirme için Cardarine GW-501516:
GW-501516'ya ve bunun kas lifleri üzerindeki etkilerine baktığınızda, PPAR genini arttırdığını göreceksiniz. Bunun üzerine, yavaş seğirmesi kas liflerini arttırır ve bu size kas liflerinde de yardımcı olabilir. Sahip oldukları oksijen kullanımında kaslarınızın arttığını ve dayanıklılığınız için de size yardımcı olarak da çalışabileceklerini göreceksiniz. Geliştirilmiş dayanıklılık özellikle laboratuar farelerinde görüldü ve bu sadece GW-501516'ya gelince çok fazla kanıt olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda kas dayanıklılığını artırabilir ve ayrıca toparlanma süresinin uzamış olduğundan emin olmak için sizinle birlikte de çalışabilir, böylece orada hiçbir sorun yaşamayacağınızı bilirsiniz. Sıçanlar test edildiğinde çok yüksek yağ diyetine sahip olsalar bile kilo vermeyi başardılar ve bu sadece obeziteyi önlemenize yardımcı olabileceğini ve ne kadar yediğinize bakılmaksızın kilonuzu yönetmenize yardımcı olabilir. ve ne kadar yağ tüketiyorsunuz.

Yağ kaybı için Cardarine GW-501516 :
GW-501516'nın en büyük yararı, elbette vücudun sahip olabileceği istenmeyen kimyasallardan kurtulmasına yardımcı olmasıdır. İstenmeyen dokuları çıkarmanıza yardımcı olabilir ve her zaman istediğiniz gibi olmanıza yardımcı olabilir. Agonist fonksiyonlarına ve nasıl farklılık gösterdiğine bir baktığınızda, yağ dokusunda proinflamatuar belirteçlere sahip olduğunu göreceksiniz. Ayrıca, lipogenezde çalışan genleri azaltmaya da yardımcı olur. Bu, vücudun çeşitli yağ asitlerini ve hatta zincirlerin oluşmasını engelleyebildiği ve bu nedenle yağ olarak depolanabildiği anlamına gelir. GW-501516, vücudun açlık modundan geçmesine yardımcı olur, bu nedenle vücut yağını bu örnekte olduğu gibi kullanır. Bunun aktif olduğu 20 yıl boyunca, kas kaybının inanılmaz derecede nadir olduğunu göreceksiniz ve bu, çoğu insanın GW-501516'yı bir numaralı ek olarak kullanmaya devam etmesinin nedenlerinden sadece biri.

Cardarine GW-501516 Dozaj Kılavuzu:

GW-501516 kullanırken, doğru dozu ve doğru zamanda almanız çok önemlidir. Tabii ki, günde 10mg ile 20mg arasında bir süre alırsanız, o zaman bu sonuçları görmeye başlamanız için harika bir yoldur ve bunun temel nedeni, 10mg'nin daha yüksek bir dayanıklılık düzeyi elde etmek isteyenlere yönelik olup olmadığını; dozu artırmak, o zaman kesinlikle sahip olduğunuz yağ kaybı açısından daha iyi sonuçlar alırsınız. Laboratuar fareleri çalışmasına bakarsanız, egzersize başlamadan 45 dakika önce alıp, ürünün çalışmasını sağlamak için bolca vaktiniz olacak. GW-501516 da 2 yıllık bir çalışma geçirdi ve bu durgunluk etkileri açısından herhangi bir artış ya da herhangi bir düşüş olmadığını gösterdi. Birçok kişi GW-501516'yı toplam 12 veya 14 hafta çalıştırabilir ve gidip tekrar almaya başlamadan önce sadece 4 hafta ara vermeleri gerekir. Elbette, bunu bir SARM döngüsü ile çalıştırmak isteyebilirsiniz, çünkü bunu yaptığınızda antrenmanınızdan en iyi sonuçları alabileceğinizi bilirsiniz. Günün sonunda, GW-501516'nın uzun bir süre boyunca alınması gerekiyordu ve bu tek başına ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca kullanmanız için ideal yapıyor. Tabii ki, bunun yarı ömrü 16 ila 24 saat arasındadır ve daha yüksek bir dozda iseniz her 10 saatte bir 10mg almalısınız. Bu sırada PCT'yi çalıştırmanıza gerek yoktur, ancak yüksek toksisiteye sahip anabolik ürünler kullandığınızı biliyorsanız, PCT ile birlikte GW-501516 almanız önerilir.

Cardarine Tozu, Cardarine SARM Tozu, Cardarine Çözümü, Cardarine Tabletleri, Cardarine UK, Cardarine ABD, Cardarine Toptan Eşya Fiyatları, Bulk SARM'ler Tozu, Bitcoin SARMleri Tozu

İletişim bilgileri
Hongxi International Pharmaceutical Co., Ltd.

İlgili kişi: Leo

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)